Ceník, objednávky a doprava

  • Objednávky přijímám e-mailem či telefonicky, totéž platí o předběžné dotazy či žádosti o radu. Potvrzení objednávky provádím e-mailem a požaduji Vaše odsouhlasení objednávky, abychom se vyhnuli případným nedorozuměním.
  • Možnost široké škály barevných provedení - je možno si vybrat ze vzorníku barev níže a zvolit libovolné uspořádání těchto barev po obvodu (na střídačku či „půl a půl“, nebo jednobarevné provedení, viz fotogalerie sedacích vaků). Aktuálně je cena vaku je 1.450,-Kč. Akce platí do 6.prosince 2016 !!
  • Zboží je možno si vyzvednout na uvedené adrese, platba hotově. Samozřejmostí je daňový doklad.
  • V případě zaslání „na dobírku“ bude účtováno navíc balné a poštovné 200,-Kč. Používám služby PPL s dovozem na Vámi uvedenou adresu. Dohoda na jiné dopravě je po telefonické dohodě možná. V rámci Moravy je vysoká pravděpodobnost na dovozu zdarma přes některého z našich známých, kteří po Moravě často cestují.
  • Při „hromadné“ objednávce nad 5 ks nabízím slevu 100,-Kč/kus. Každý z nich může mít jinou barevnou kombinaci, kterou je potřeba popsat při objednání celé série vaků. V těchto případech je potřeba si dohodnout osobní předání. V případě požadavku na zaslání více než jednoho kusu na dobírku je třeba počítat s poštovným a balným ve výši 200,-Kč za každý kus zvlášť !!